Hakkımızda

         

BİZ KİMİZ
Biz hiçbir zaman bir trendin peşinden koşmadık. En eski fikirleri en yeni teknoloji ile birleştirdik. Tasarladığımız ürünlere zaman içinde tekrar tekrar bakıldığını bilmek; sorumluluğumuzu artırıp uzun ömürlü tasarımlarla iş ortaklarımızın karşısına çıkmayı bir görev bildik… Bir iş kurmak, satış yapmak, işi büyütmek, bayiler açmak, yatırımları artırmak vs, vs… Bütün bunlar için biraz sermaye ve biraz da cesaret yeter. Asıl zor olan; kurumsallaşmak, işinizde profesyonelleşmek ve ürününüzü geleceğe taşıyabilmektir. Tam da bu noktada önemli olan doğru adımı atmak, doğru yerde hayat bulmaktır. Bu sebepledir ki; Karınca Ajans genç, dinamik ve yaratıcı ekibi ile, fark yaratan tasarımlarıyla 2012 yılından bu yana var gücüyle çalışmaktadır. Karınca Ajans ile çalışan firmaların mutlaka bir vizyonu, geleceğe taşıyacak bir markası olur.

TAKIM RUHU
Dünyanın en zor işlerinden biri, birkaç kişinin bir araya gelip bir iş yapabilmeleridir. Oysa spritüel yasalara göre ilke olarak bir grup oluşturmak ve ekip ruhuyla çalışmak bireyselliğini o küme içinde, kümenin hedefi doğrultusunda eritebilmek, "ben" yerine "biz" diyebilmek, bir bütün içinde birlikte hareket etmek, yaratıcı bir enerjinin açığa çıkmasını sağlar. Bir meyve olan nar, bir bütünü oluşturan takım ruhuna örnek verilebilir. Dışarıdan bakıldığında nar bir bütündür, bir sistem oluşturmuştur; ama içinde kendine özgü bölümler bu sistemi çok iyi bir şekilde tamamlar. Nar içerisinde, tek tek yerini alan nar taneleri ahenk içinde bütünlüğü korur ve takımda yerini alır. Tüm bu bileşkeleri toplamış, konuları çözümlemiş bir takım, takım ruhunu gerçekleştirmiş olacaktır.

KARINCA AJANS OLARAK ;
VİZYONUMUZ
Reklam sektörüne, farklı çizgimizle lider firma olarak damga vurmak.

MİSYONUMUZ
Müşterilerimizin ticari etkinliklerini arttırmak ve markalaşma sürecinde, ihtiyaçları olan tüm gereksinimlerine profesyonel çözümler sunmak.

STİLİMİZ
Yaratıcı, şık, teknolojik ve zeka pırıltısı içeren yeni fikirler.